https://hook.eu1.make.com/ra37mi535b7cu7uwz9jpdd6uq7kae6mn

Nazwa kursuNazwa lekcji
Kontynnuj oglądanie

Kursy z Techniką za Pan Brat

Dzięki portalowi dla majsterkowiczów “Z Techniką za Pan Brat” dostaniesz w formie wideo gotowe instrukcje, gdzie krok po kroku pokażę Ci jak zainstalować, skonfigurować i programować urządzenia smart home FIBARO.
Jednym słowem to taki "Netflix" dla domowych majsterkowiczów.

Wszystkie kursy

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Bądź smart. Umów konsultację.
Porozmawiajmy o świecie SMART

Nie znalazłeś rozwiązania wsród kursów?
Potrzebujesz indywidualnego rozwiązania?
Umów się na konsultację online (w terminie dogodnym dla Ciebie), podczas której odpowiem na Twoje pytania i opracuje rozwiązanie.

Wybierz termin
Kontakt

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie? Zostaw dane, a skontaktuję się z Tobą w mniej niż 24 godziny robocze.

Dziękuję. Formularz został wysłany.
Błąd! Coś poszło nie tak. Formularz nie został wysłany.
Zdjęcie założyciela portalu
Ikona dla zdjęcia
Łukasz Gawryjołek
Założyciel Portalu
Ikona dla numeru telefonu
+48 604 196 016

Kursy z Techniką za Pan Brat


Witaj na Nowej Stronie kursów!
Jestem bardzo podekscytowany, że mogę Cię powitać na mojej nowej stronie, która będzie centrum dla wszystkich moich kursów związanych z instalacją, konfiguracją i integracją urządzeń smart home.To miejsce będzie teraz gromadzić wszystkie moje najnowsze nagrania oraz materiały szkoleniowe, które pomogą Ci stworzyć inteligentny dom dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś.

Co nowego?
Już teraz możesz spodziewać się lepszego, łatwiejszego w obsłudze layoutu, który umożliwi Ci szybsze i bardziej intuicyjne poruszanie się po kursach. Filmy będą się wyświetlać płynniej, także na Twoim smartfonie, abyś mógł cieszyć się nimi gdziekolwiek jesteś. Ten nowy system to kolejny krok naprzód w mojej działalności szkoleniowej. Stopniowo przenoszę tutaj wszystkie moje dotychczasowe nagrania, abyś miał dostęp do nich w jednym, zorganizowanym miejscu.

Szukasz starszych kursów?
Jeśli akurat szukasz kursu, którego nie znajdziesz tutaj, być może jest jeszcze dostępny na starej platformie pod tym linkiem.

Jeden zintegrowany system.
Na nowej platformie za dostęp do kursów, sposób płatności, zarządzanie fakturami, zmianami w subskrypcji odpowiada jeden system easyCart. Dostanie się do niego wybierając "Moje konto" na górze ekranu.