top of page
O mnie: Witaj
IMG_8135_edited.jpg

Cześć!

Jestem Łukasz.

Od zawsze pasjonowała mnie technika - uwielbiam tworzyć rzeczy i wyszukiwać nowe ułatwienia dla początkowo trudnych zadań. Zanim zacząłem tworzyć treści o technologii, sam szukałem takiego miejsca, jakiego teraz szukasz Ty...    Jednak nie znalazłem i postanowiłem zrobić to sam – stworzyłem ten oto portal DIY.

 

Dlatego dołączając do platformy masz pewność, że oferowane przeze mnie filmy to 100% praktyki ! (mojej własnej) Używam systemu FIBARO, ponieważ cały mój dom od wielu lat jest w niego wyposażony i znam go od podszewki, a poza tym jestem certyfikowanym instalatorem systemu FIBARO od 2017 roku. 

O mnie: Kontakt

Zapraszam Cię na mój portal o inteligentnym domu.

Portal został otwarty w maju 2020r i od tego czasu systematycznie się rozrasta o nowe praktyczne filmy instruktażowe - DIY.

Pasjonuje mnie technika. Od 2016r regularnie instaluję u siebie w domu system smart home firmy FIBARO.

Śledząc rynek smart home szukałem niejednokrotnie narzędzi instruktażowych, które pomogłyby mi w rozwijaniu pomysłów i sposobów na wykonanie różnych udoskonaleń w działaniu domu. Okazało się, że na rynku nie ma jednej platformy, która oferowałaby szeroki dostęp do praktycznych filmów instruktażowych, stąd postanowiłem sam taki portal stworzyć.

Chcąc dzielić się z Tobą zdobytym doświadczeniem i wiedzą, oferuję wiele filmów  typu DIY - "zrób to sam".  Zamieściłem tu wykonane przeze mnie od A do Z montaże, konfiguracje i integracje w inteligentnym domu. Nagrania zostały szczegółowo opisane i podzielone tematycznie na mniejsze fragmenty po to, aby były łatwiejsze do zrozumienia i wykonania.​

Chciałbym, abyś dzięki moim filmom nauczył się jak samodzielnie i bez problemu wykonywać prezentowane rozwiązania już za pierwszym razem.

 

W ten sposób, już od samego początku zaoszczędzisz czas i podniesiesz swój komfort życia,  czego Ci serdecznie życzę.

Łukasz Gawryjołek

 

P.S.

     Napisz do mnie jeśli masz problem ze swoją instalacją FIBARO. Postaram się indywidualnie Ci pomóc i rozwiązać Twój problem.        Poniżej znajdziesz formularz kontaktu.

Masz pytanie, poszukujesz rozwiązania? 

Dziękuję za przesłanie

Certyfikaty FIBARO

bottom of page