top of page

To jest strona "demo" przedstawiająca zakres poruszanych zagadnień.
Masz wykupiony abonament? Przejdź do działu dla subskrybentów.

 
Po wykupieniu subskrypcji uzyskasz dostęp do wszystkich materiałów przez menu "Filmy DIY", gdzie znajdziesz: filmy, opisy, linki, kody gotowych scen i forum).  Każda seria filmów ma 1 film demo dostępny po kliknięciu ikony "wideo" na stronie "Filmy DIY". 

Jak zrobić...?

Jak zamontować wielofunkcyjny Motion Sensor: czujnik detekcji ruchu (PIR), temperatury, jasności (Lux) i wstrząsów - praktyczny poradnik

Motion Sensor montaż

Montaż i wielofunkcyjność Motion Sensora: czujnika detekcji ruchu (PIR), temperatury, jasności (Lux) i wstrząsów

Opis

Główna idea

Motion Sensor to czujnik wielofunkcyjny: ruchu, jasności, temperatury i drgań sejsmicznych zamknięty w jednej okrągłej obudowie, w postaci oka. Jest to wielofunkcyjne bateryjne urządzenie do zastosowania wewnętrznego w domu. Bardzo ładny design pozwoli ci na umieszczenie go w wielu reprezentacyjnych miejscach. Pamiętaj o zabezpieczeniu go przed upadkiem, tak jak ja to zrobiłem w jednym z filmów.

OBRAZ

 
projekt_edited.jpg
idea_edited.jpg

Uwaga

 

Motion Sensor to naprawdę ładne urządzenie i możesz je umieścić w eleganckim wnętrzu. Jest to urządzenie bateryjne, więc żadne przewody nie będą "psuć" designu.

Informacje dodatkowe

Moje zalecenia

 

Motion Sensor'a nie możesz go użyć do sterowania pracą termostatu Heat Controller. Termostat ten wymaga pomiaru temperatury otoczenia bezpośrednio przez głowicę lub przez zewnętrzny czujnik temperatury - Temperature Sensor FGBRS.


Zabezpiecz Motion Sensor przed upadkiem z wysokości - uchwyt nie uchroni urządzenia przed ewentualnym upadkiem. Podaję w filmach prosty, ale skuteczny sposób jak zabezpieczyć czujnik przez upadkiem.

OBRAZ

 
kodowanie_edited.jpg

O filmach 

 

Poruszane tematy

Z filmów dowiesz się gdzie najlepiej zamontować czujnik i jak dodać go do systemu zarówno przy pomocy aplikacji na smartfonie, jak i przez stronę www centrali HC2.

OBRAZ

 
video.png

Zastosowanie

Urządzie to wykorzystaj do:

  • pomiaru temperatury

  • alarmu, detekcji ruchu i wykryciu włamywacza

  • pomiaru ilości światła w danym miejscu i dostrojenia  ściemniacza - Dimmer

zastosowanie.png

Materiały dodatkowe do pobrania

W tej serii filmów nie tworzyłem żadnej aplikacji

Forum

Szukasz dodatkowej pomocy?

Forum jest do Twojej dyspozycji!

bottom of page