top of page

Do listy filmów

Motion Sensor montaż

Seria nr.

400

Motion Sensor montaż

Montaż i wielofunkcyjność Motion Sensora: czujnika detekcji ruchu (PIR), temperatury, jasności (Lux) i wstrząsów

Forum

Pomiń opis, przejdź do filmów

Opis

Główna idea

Motion Sensor to czujnik wielofunkcyjny: ruchu, jasności, temperatury i drgań sejsmicznych zamknięty w jednej okrągłej obudowie, w postaci oka. Jest to wielofunkcyjne bateryjne urządzenie do zastosowania wewnętrznego w domu. Bardzo ładny design pozwoli ci na umieszczenie go w wielu reprezentacyjnych miejscach. Pamiętaj o zabezpieczeniu go przed upadkiem, tak jak ja to zrobiłem w jednym z filmów.

Uwaga

Motion Sensor to naprawdę ładne urządzenie i możesz je umieścić w eleganckim wnętrzu. Jest to urządzenie bateryjne, więc żadne przewody nie będą "psuć" designu.

Informacje dodatkowe

Moje zalecenia

Motion Sensor'a nie możesz go użyć do sterowania pracą termostatu Heat Controller. Termostat ten wymaga pomiaru temperatury otoczenia bezpośrednio przez głowicę lub przez zewnętrzny czujnik temperatury - Temperature Sensor FGBRS.


Zabezpiecz Motion Sensor przed upadkiem z wysokości - uchwyt nie uchroni urządzenia przed ewentualnym upadkiem. Podaję w filmach prosty, ale skuteczny sposób jak zabezpieczyć czujnik przez upadkiem.

O filmach serii 

400

Poruszane tematy

Z filmów dowiesz się gdzie najlepiej zamontować czujnik i jak dodać go do systemu zarówno przy pomocy aplikacji na smartfonie, jak i przez stronę www centrali HC2.

Zastosowania

Urządzie to wykorzystaj do:

  • pomiaru temperatury

  • alarmu, detekcji ruchu i wykryciu włamywacza

  • pomiaru ilości światła w danym miejscu i dostrojenia  ściemniacza - Dimmer